Co to jest stawkowanie modulowane?

Są różne sposoby na to, żeby regularnie wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich. Nad jakimi aspektami najbardziej zastanawiają się zawodowcy z prawdziwego zdarzenia? Bez wątpienia jest to stawka na pojedynczy kupon. Nierzadko fachowcy stosują tak zwane stawkowanie modulowane. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje związane z tym tematem.

stawkowanie modulowane co to
Czym jest stawkowanie modulowane w zakładach bukmacherskich?

Na czym polega stawkowanie modulowane?

Czym jest stawkowanie modulowane? To zmodyfikowany system związany z płaską stawką. Co zaś warto wiedzieć w tym temacie? Płaska stawka to nic innego, jak granie za każdym razem za jedną i tą samą ilość pieniędzy. Tutaj mamy natomiast nieco zmodyfikowaną sprawę. Stawkowanie modulowane występuje wtedy, kiedy gracz stawia zakłady za wartość od 1 do 10 jednostek. Finalne kwoty, które będą pojawiały się na kuponach są oczywiście zależne od kapitału konkretnego zawodnika. Dla jednego wartość 5 będzie oznaczała 50 PLN, a dla drugiego 500 PLN.

Kiedy jednak grać za 1, a kiedy za 10 jednostek? Dużo tutaj po prostu zależy od wyczucia konkretnego zawodnika. Stawka 1 jest przeznaczona dla zdarzeń o relatywnie małym prawdopodobieństwie wystąpienia. Natomiast stawka maksymalna powinna być wykorzystywana tylko wtedy, kiedy konkretny zawodnik ma praktycznie pewność, że jego przewidywania okażą się słuszne. Warto od razu dodać, że w przypadku stawkowania modulowanego maksymalna stawka nie powinna być większa niż 2-3% posiadanego w tym momencie kapitału.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Stawkowanie modulowane – zalety systemu

Stawkowanie modulowane jest obecnie bardzo często wykorzystywane. Nierzadko z tego systemu korzystają zawodowcy, którzy regularnie wygrywają pieniądze w zakładach bukmacherskich. Jakie ten system ma główne zalety? Eksperci podkreślają, że jest to taki styl, który w dużej mierze ogranicza ryzyko bankructwa i utraty wszystkich pieniędzy. Dużo tutaj zależy jednak od konkretnego zawodnika. Gracz zakładów online musi potrafić właściwie „żonglować” wybieranymi stawkami. Typy za 9 czy 10 powinny być naprawdę bardzo pewne, aby gra tym systemem przynosiła odpowiednie dochody.

Jeśli jednak ktoś starannie selekcjonuje typy i posiada właściwie dużo wiedzy na temat danej dyscypliny, to dzięki takiemu sposobowi można naprawdę regularnie wygrywać w firmach bukmacherskich jak Betclic Polska czy STS online. To również świetny sposób na to, aby zweryfikować średnią wartość do tej pory zagranych zakładów. Stawkowanie modulowane to też bardzo dobry wybór, który w dużej mierze lepiej ogranicza ryzyko – w porównaniu do płaskiej stawki. Zwłaszcza, gdy wybierasz kursy ze stosunkowo dużego przedziału.

Bukmacherzy online

Back to top button