Co warto wiedzieć o zakładach online?

Zakłady online to najczęściej dla wielu osób coś naprawdę ciekawego, ponieważ teoretycznie jeśli obstawisz trochę kasy, to możesz wygrać o wiele więcej – totalnie za nic! Naturalnie nie jest to takie proste, jak się to wydaje, dlatego też dziś przedstawimy wam pewne kwestie związane z tym, co warto wiedzieć o zakładach online!

Co warto wiedzieć o zakładach online?

Warto jest zainstalować aplikację mobilną

Chociaż wiele osób lubi obstawiać w tradycyjny sposób, zakłady obstawiane przy pomocy aplikacji mobilnych są nadal najwygodniejszym sposobem. W końcu korzystanie z urządzeń mobilnych do obstawiania jest bardzo łatwe, a większość dobrych bukmacherów nie napotka lagów ani słabej jakości streamingu, bo dziś jest to właściwie wymóg popularyzacji aplikacji.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętaj jednak o tym, że pomiędzy wersją internetową a mobilną statystyki, liczba możliwości zakładów, a nawet sporty, na które możemy obstawiać, mogą się nieznacznie różnić. Interfejs powinien być przyjazny i szybki, jednocześnie pozwalając na pełną funkcjonalność produktu do gier. Jest to ważne, ponieważ zakłady na online w mobilnej aplikacji bukmacherskiej wymagają szybkiego podejmowania decyzji.

Sądząc, że każda aplikacja bukmacherska wymaga dużo miejsca na telefonie, nie chcesz jej instalować, prawda? Warto jednak wspomnieć, że appka od STS dobrze implementują funkcje udostępnione na platformie internetowej. Zakładów na tablecie lub telefonie jest prawie tyle samo, co na stronie internetowej. Interfejs jest prosty i rozbudowany. W końcu legalny bukmacher STS zapewnia, że jego aplikacja do zakładów się wyróżnia – ale jesteśmy zbyt daleko od tematu zakładów na online.

Transmisje meczy online u bukmacherów

Chociaż możesz wiedzieć, że Fortuna i STS mogą oferować wydarzenia sportowe za pośrednictwem swoich platform, niewiele osób może oferować wydarzenia sportowe za pośrednictwem internetu. Dzięki transmisji można oglądać mecze piłki nożnej online lub mecze tenisowe, aby podejmować bardziej świadome decyzje podczas zawierania zakładów na online.

Pamiętaj też, że oglądając transmisję u legalnego bukmachera masz dostęp do statystyk, które mogą ułatwić Ci stawianie zakładów. W pierwszej chwili wydaje się to złym wyborem, bo teoretycznie panel obejmuje połowę audycji i nie można w pełni wykorzystać transmisji, ale z drugiej strony może pomóc w analizie sytuacji i wprowadzeniu zmian w aktualnych zmianach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Warto też powiedzieć sobie tutaj o bonusach bukmacherskich – mianowicie chodzi nam o to, że tak naprawdę ciężko jest obrócić bonusami na samym początku – ponieważ tak naprawdę w większości bukmacherzy w swoich regulaminach piszą o tym, że aby wypłacić dany bonus, musisz nim zagrać kilka razy, po często wysokich kursach. Dlatego też czytaj regulamin przed tym, jak zdecydujesz się na grę u konkretnego buka.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy online

Back to top button