Czego wystrzegać się podczas typowania?

Czego wystrzegać się podczas typowania?

Typowanie w firmach hazardowych jest coraz popularniejsze. Wszak to sposób na zarabianie naprawdę sporych pieniędzy. I to w całkowicie legalny sposób. Nie jest jednak o to tak prosto… Każdy musi zatem wiedzieć, czego unikać, by mieć realne szanse na wygrywanie w firmach hazardowych. Poznaj zatem kilka istotnych – w tym temacie – aspektów.

Granie zbyt dużej liczby wydarzeń na jednym kuponie

Czego należy na pewno unikać? Są to taśmy. Co warto zaś wiedzieć na ich temat? Są to kupony akumulowane. Składają się one z wielu wydarzeń. Czasami niektóre taśmy to aż… kilkadziesiąt spotkań. Co gorsze, z rozmaitych dyscyplin. Nie da się ukryć, że autor takiego kuponu na pewno nie przeanalizował rzetelnie swoich typów. Po prostu nie starczyłoby mu na to czasu. Dodatkowo obstawianie z rozmaitych dyscyplin też nie jest wskazane. Lepiej być bowiem ekspertem od jednej dziedziny (nawet relatywnie niszowej), niż tylko po części znać się na piłce nożnej, siatkówce, skokach narciarskich itd. Najgorsze i tak jest tutaj chyba to, że obstawianie taśm to spora szansa… na przegrane. Im więcej wydarzeń na kuponie, tym gorzej. Wszak z każdym kolejnym typem zmniejszają się Twoje szanse na wygrane. Nieprzypadkowo zawodowcy (osoby, które żyją z obstawiania w firmach bukmacherskich) typują przeważnie jeden mecz. Single to najlepsza taktyka, by regularnie wygrywać w firmach hazardowych. Taśmy to oczywiście duża ewentualna wygrana. Bardzo rzadko dzieje się jednak tak, że finalnie udaje nam się wygrywać… W zdecydowanej większości przypadków kupony są po prostu przegrane, co oznacza kolejne straty.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Brak rzetelnej analizy to prosta droga do porażek…

Osoby początkujące nierzadko podchodzą dość lekceważąco do tematu analizy, mimo, że o dobrej analizie wspomina się w prawie każdych poradnikach bukmacherskich. Są zdania, że nie jest im to do końca potrzebne, by wygrywać pieniądze. Raz może się co prawda udać… Na dłuższą metę nie ma jednak tak naprawdę możliwości, by wygrywać bez dokładnego przeanalizowania szans obu drużyn albo zawodników. Warto mieć tego świadomość. Jeśli chcesz zatem stosunkowo regularnie zarabiać pieniądze, to musisz coś dać od siebie. Jest to zaś dokładna analiza typowanych wydarzeń. Jak masz zamiar obstawić coś z piłki nożnej, to powinieneś sprawdzić aktualną formę, pozycje w tabeli, przewidywane składy oraz inne wydarzenia (na przykład wycofanie się sponsora itp.), które mogą mieć wpływ na wynik danego spotkania. To zajmuje trochę czasu, ale dzięki temu zwiększasz swoje szanse na wygrywanie w firmach bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie wolno ulegać emocjom

Dla wielu osób to teoretycznie prosta sprawa do „ogarnięcia”. Kiedy jednak przychodzi na przykład niespodziewana porażka, to niektórzy nie są w stanie sobie z tym poradzić. Ulegają emocjom i między innymi obstawiają za dużo wyższe stawki (niż zakłada gameplan). Oczywiście, dzieje się to bez jakiejkolwiek analizy. To zaś przekłada się na to, że niestety dana osoba przegrywa tak naprawdę… coraz więcej pieniędzy. Dlatego nie wolno ulegać emocjom. Warto przygotować się na wystąpienie różnych sytuacji i wiedzieć, jak się w ich trakcie należy właściwie zachować.

Bukmacherzy online

Back to top button