Czy Totolotek to dobry bukmacher w Polsce?

Bukmacher Totolotek jest niezwykle popularny wśród polskich typerów. Niestety, daleko mu do ideału. W czerwcu tego roku właściciele spółki dokonali szeregu zmian na stronie internetowej, celem uczynienia jej bardziej atrakcyjnej i przyjemnej dla nowych graczy. Stara wersja witryny była dość archaiczna, dlatego też nie dziwi nas to, że zdecydowano się na zmiany. Zastanawia nas natomiast kierunek tych zmian, gdyż ciężko jest nazwać nową stronę ładną i funkcjonalną… ale po kolei.

czy totolotek to dobry bukmacher?
Bukmacher Totolotek online – Dobry bukmacher dla początkujących?

O zakładach bukmacherskich Totolotek

Totolotek to najstarszy polski bukmacher. Startował jeszcze wtedy, gdy dostęp do Internetu był rzadkością, więc jak się domyślacie, wszystko opierało się na punktach naziemnych. Obecnie powoli odchodzi się od tego, gdyż gracze dużo bardziej cenią sobie dowolność zawierania zakładów i możliwość robienia tego o dowolnej porze dnia i nocy. Mimo to Totolotek posiada blisko 300 placówek naziemnych w całej Polsce. Widać jednak powolne zmierzanie w stronę przeniesienia usług do Internetu.

Konkurencja w zakładach stacjonarnych jest bardzo duża, większą szanse Totolotek będzie mieć w internecie, gdzie rozpoznawalność marki jest ogromna i z łatwością może wygrać z nowymi bukmacherami jak Betclic czy Betfan.

Strona internetowa bukmachera Totolotek

Starsi typerzy pamiętają zapewne starą stronę bukmachera Totolotek. Trzeba przyznać, była ona archaiczna już w momencie jej wydania, a co dopiero po kilku latach. Z tego powodu zdecydowano się na wykonanie witryny od nowa. W czerwcu przedstawiono graczom nową wersję strony www.totolotek.pl. Zamiast spodziewanych zachwytów pojawiło się jednak sporo negatywnych komentarzy. Dlaczego? Nowa strona była brzydka, nieczytelna i bardzo trudna w obsłudze. Obecnie na szczęście jest już nieco lepiej, ale musimy przyznać, że na początku był dramat. Totolotek na szczęście poszedł po rozum do głowy i zdecydował się posłuchać swoich użytkowników. To właśnie dzięki typerom witryna nadaje sie do użytku.

Zmiany nie ominęły także i aplikacji mobilnej. Na szczęście tu już było dużo lepiej i od początku korzystało się z niej bardzo przyjemnie.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta zakładów bukmachera Totolotek

Jak prezentuje się oferta bukmachera Totolotek? Czy ilość dostępnych zakładów jest zadowalająca, czy też raczej jest źle? 

Trzeba przyznać, że oferta bukmachera Totolotek jest naprawdę bardzo dobra. Ilość dostępnych zakładów jest zadowalająca, a na poszczególne zdarzenia trafimy także wiele ciekawych rynków. Najwięcej zakładów dostępnych jest oczywiście na piłkę nożną, ale i pozostałe, mniej popularne sporty nie zostały potraktowane po macoszemu. Coś dla siebie znajdą tu zarówno fani sportów zimowych, jak i amerykańskich, a także wielu, wielu innych wydarzeń.

Nieco mniej atrakcyjnie prezentują się natomiast zakłady live. Oferta jest tu bardzo biedna, a co gorsze cały system działa dość ociężale. Widać jednak, że bukmacher ambitnie pracuje nad poprawą tej funkcji, dlatego uczulamy, że na razie nie warto przejmować się stanem zakładów na żywo. Zobaczymy, co czas przyniesie. My jesteśmy dobrej myśli. Bądźcie i Wy.

Esport staje się coraz bardziej popularny. Bukmacherzy również widzą w nim potencjał, gdyż oferują coraz większą ilość zakładów na turnieje w grach komputerowych. Nie inaczej jest w przypadku Totolotka, który pozwala nam obstawiać CS:GO, Dota2, Fifa, League of Legends i Rainbow 6: Siege, a także wiele mniej popularnych gier.

Przyjrzyjmy się jeszcze kursom bukmacherskim. Akurat w tym przypadku nie możemy powiedzieć o Totolotku dobrego słowa. Marża bukmachera jest ogromna, a kursy słabe. Niestety, ale jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse na zarobek, powinniśmy skorzystać z usług innego bukmachera. Marża na najpopularniejsze zakłady oscyluje w okolicach 6-7%, a te mniej popularne potrafią być obłożone „podatkiem” w wysokości około 10%. Nie da się ukryć, że jest to jeden z najgorszych wyników wśród legalnych bukmacherów w naszym kraju.

nowy bonus w betclic polska 550 PLN za darmo
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus 550 PLN cashback

Bonusy i darmowe promocje Totolotka

Jakie są bonusy powitalne w Totolotku i czy są one interesujące i godne uwagi? Zaraz się temu przyjrzymy. Na początku warto jednak zauważyć, że bonus ten jest bardzo dobry dla początkujących graczy, gdyż wszystkie warunki są bardzo dobrze opisane i proste w zrozumieniu. Patrząc na tendencję do komplikowania promocji, cieszymy się, że Totolotek zdecydował się stworzyć coś atrakcyjnego, a zarazem na tyle prostego, by nie sprawiło problemów typerom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem. 

Bonus powitalny 1000 złotych to główna promocja bukmachera Totolotek. Wyróżniają ją przede wszystkim niezwykle atrakcyjne warunki oraz prostota. Żeby otrzymać nasze 1000 złotych, musimy tylko zarejestrować się i zweryfikować konto. Pamiętajmy, że jeśli wpłacimy pieniądze na konto, które nie zostało zweryfikowane, nie dostaniemy bonusu i stracimy możliwość jego otrzymania już na zawsze. 

Bonus powitalny przyznawany jest w wysokości równej pierwszej wpłacie, ale nie więcej niż 1000 złotych. Minimalna kwota depozytu to 20 złotych. Jeśli chcemy uzyskać maksymalną kwotę bonusu, musimy wpłacić oczywiście 1000 złotych. W celu wypłacenia bonusu musimy wpierw obrócić go trzykrotnie (liczy się kwota depozytu i bonusu, a więc maksymalnie 6000 złotych) na kuponach o minimalnym kursie 1.90.

Obstawiając, musimy pamiętać o tym, by nie stawiać jednocześnie kuponów o wykluczających się rezultatach. Co to oznacza? Najlepiej opisać to na przykładzie. Jeśli akurat gra Arsenal i Liverpool i na jednym kuponie obstawimy zwycięstwo Arsenalu, a na drugim Liverpoolu, to obrót z tych kuponów nie zostanie nam zaliczony. 

Na wykonanie obrotu mamy aż 90 dni od momentu dokonania wpłaty. 

Bonus mobilny przeznaczony jest dla typerów, którzy obstawiają przy użyciu aplikacji mobilnych. Jeśli zalogujemy się do Totolotka przy użyciu dedykowanej aplikacji i wpłacimy za jej pomocą od 20 do 49 złotych, otrzymamy na konto bonusowe równowartość naszej wpłaty. Warunki obrotu tego bonusu są dokładnie takie same jak w przypadku bonusu powitalnego, dlatego nikt nie powinien mieć problemów ze zdobyciem tych pieniędzy. Na spełnienie warunków obrotu mamy jednak nieco mniej czasu, bo tylko 30 dni. Warto pamiętać o tym, że skorzystanie z jednej promocji nie wyklucza możliwości zdobycia drugiego bonusu. 

Pamiętajmy o tym, że bukmacher Totolotek oferuje graczom nie tylko bonusy powitalne, ale pamięta również o swoich wiernych graczach. Jedną z głównych promocji jest Bonus King Size, dzięki któremu możemy podnieść swoje wygrane nawet o 66%. Promocja ta dostępna jest dla wszystkich graczy, którzy wpłacili co najmniej 20 złotych. Żeby móc skorzystać z promocji, musimy obstawić kupon składający się z co najmniej trzech zdarzeń, z których pojedyncze wydarzenia muszą mieć kurs minimalny 1.21. Jeśli na kuponie pojawią się wydarzenia o mniejszym kursie, nie będą one wliczane do bonusu. Wysokość bonusu King Size zależy od tego, ile spotkań znajdzie się na kuponie.

Totolotek oferuje swoim klientom także i specjalny BetClub, do którego zapisani są wszyscy, którzy wykonali depozyt na co najmniej 20 złotych. Oczywiście muszą oni także posiadać zweryfikowane konto. Na czym polega uczestnictwo w BetClub? Za każdy obstawiony kupon członek BetClub otrzymuje punkty, które  może następnie wymienić na nagrody takie jak np. freebety, bezpieczne zakłady i inne atrakcyjne bonusy. 

Bukmacherzy online

Back to top button