Dlaczego nie warto grać u zagranicznego buka?

Uważasz, że lepiej zarejestrować swoje konto u jakiegoś zagranicznego, nielegalnego buka? Dlaczego trzeba się jednak nad tym rzeczywiście dobrze zastanowić – najlepiej minimum dwa razy? Co powoduje, że graczy, którzy mają takie samo zdanie na ten temat, jest z miesiąca na miesiąc coraz mniej?

nie graj u nielegalnych bukmacherów
Granie u nielegalnych w Polsce bukmacherów to potencjalne kłopoty

Możliwe kłopoty prawne

Pamiętaj, że gra u zagranicznego buka to możliwe różne kłopoty natury prawnej. Są osoby, które już doskonale zdają sobie z tego sprawę. Niektórzy gracze myśleli, że są po prostu sprytniejsi. Okazało się zdecydowanie inaczej. Najpierw otrzymali list od odpowiedniego urzędu. Potem musieli złożyć wyjaśnienia, a na koniec np. zapłacić surową grzywnę. Takie przypadki były co jakiś czas opisywane na rozmaitych forach internetowych. Pewnie też nie każdy chciał się tym chwalić w sieci – ciężko zatem określić dokładną liczbę tych „pechowców”.

Czy zatem warto ryzykować? Wybierając legalnego bukmachera jak Betclic Polska trzeba liczyć się z płaceniem podatku. Pamiętaj jednak, że z tego podatku korzystamy tak naprawdę wszyscy. Także Ty oraz Twoja rodzina. Można oczywiście dyskutować nad tym, czy podatki w naszym kraju są za wysokie itp. Trzeba jednak zastanowić się, czy jest sens ryzykować, kiedy do dyspozycji jest tak wielu naprawdę dobrze ocenianych bukmacherów, którzy działają całkowicie legalnie?

Takie firmy bukmacherskie gwarantują bonusy powitalne oraz promocje okolicznościowe. Jest tam wiele dyscyplin do obstawiania. Można grać nie tylko wydarzenie sportowe, ale także np. polityczne. Kursy są naprawdę bardzo duże. Zresztą, jest wyjątkowo sporo rywalizacja, która rośnie rok po roku. Można zatem dojść do takiego wniosku, że obecnie polskie firmy w niczym nie ustępują tym zagranicznym. Dodatkowo tutaj nie trzeba mieć obaw o kłopoty z prawem.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Pieniądze nie mogą być swobodnie wpłacane albo wypłacane

Gra u zagranicznego bukmachera wymaga naprawdę sporo cierpliwości. Takie właśnie firmy bukmacherskie są aktualnie naprawdę skutecznie blokowane. Trzeba zatem korzystać z różnych bramek itp. Gracze, którzy nie do końca przejmują się polskim prawem posiadają również rozmaite portfele internetowe. Dzięki nim wykonują transakcje finansowe. Ogólnie sprawa wygląda tak, że trzeba się ze wszystkim ukrywać. Nie można swobodnie wpłacać czy wypłacać pieniędzy poprzez konto bankowe, osobistą kartę kredytową lub debetową. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ewentualne konsekwencje prawne.

Dochody z zagranicznych buków również – paradoksalnie – mogą powodować problemy. Czasami trudno bowiem swobodnie wydawać takie pieniądze. Szczególnie, jeśli ktoś chciałby kupić sobie za to dom, mieszkanie, droższy samochód. Tak naprawdę sprawa sprowadza się zatem do jednego, prostego pytania. Czy to wszystko jest warte tego, żeby tylko uniknąć płacenia podatku?

Bukmacherzy online

Back to top button