Dlaczego typerzy przenieśli się na zakłady online?

Dlaczego typerzy przenieśli się na zakłady online?

Jest dość łatwe do zauważenia to, że obecnie typerzy coraz częściej obstawiają (dostępne wydarzenia) przez internet. Dlaczego tak się właśnie dzieje? Co powoduje, że możliwość obstawiania w lokalach stacjonarnych jest z roku na rok coraz mniej popularna?

Oszczędność czasu oraz pieniędzy

Spore znaczenie mają te właśnie aspekty. Ogólnie nowoczesne podmioty hazardowe oferują bardzo profesjonalne i zarazem uniwersalne usługi. Możesz zatem zdecydować się na typowanie m.in. właśnie w punktach stacjonarnych. Takie lokale posiada np. STS. Trzeba jednak zauważyć, że są one dostępne przede wszystkim w większych polskich miastach, czy miasteczkach. Jak ktoś jest np. ze wsi, to ma pewien problem. Na szczęście niezbyt duży. Może bowiem skorzystać z gry przez sieć. Do wyboru jest nie tylko możliwość założenia własnego konta bukmacherskiego. Sporym zainteresowaniem cieszy się także apka STS. Dzięki niej można zaś obstawiać spoza własnego domu, czy mieszkania. Nie da się ukryć, że takie typowanie oznacza m.in. możliwość zaoszczędzenia sporej ilości czasu. W końcu możesz to robić tam, gdzie akurat przebywasz. Nie trzeba koniecznie jechać do innego miasta itp. Automatycznie przekłada się to także na możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Nie musisz wydawać ich np. na bilety komunikacji miejskiej, czy benzynę, która jest przecież obecnie bardzo droga…

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Możliwość zainkasowania hojnych bonusów

Gracze coraz chętniej obstawiają u internetowych bukmacherów także z innego względu. Chodzi o świetne promocje. Co oferuje na tym polu największa i zarazem najbardziej popularna w tym momencie firma bukmacherska, czyli STS? Opcji jest naprawdę sporo. Już na sam start możesz zainkasować bonus bez konieczności wykonywania depozytu. Trzeba tylko założyć konto i wpisać odpowiedni kod promocyjny we właściwe pole (o treści „PEWNE25”). To wystarczy, by zainkasować 25 PLN. Prawda, że proste? Nie powinno chyba zatem nikogo dziwić, że opinie o STS są tak bardzo przychylne. To jednak tutaj nie wszystko w tym temacie. Wszak ta firma bukmacherska oferuje dodatkowo wiele innych opcji. Jeśli zarejestrujesz się, a potem wpłacisz pieniądze, to zostaniesz za to sowicie nagrodzony. W końcu podmiot hazardowy STS wyrówna wartość wpłaconego depozytu. Aż do 1200 PLN. Będziesz miał zatem dokładnie drugie tyle. Co ważne, w ofercie nie brakuje promocji także dla stałych, lojalnych użytkowników tego podmiotu hazardowego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta jest dostępna non stop

Co jeszcze przemawia za tym, by obstawiać online? Spore znaczenie ma na pewno możliwość grania 24 godziny na dobę. Tutaj nie ma bowiem żadnych ograniczeń czasowych. Jeśli np. gustujesz w typowaniu NBA nocą, to możesz spokojnie grać takie właśnie zakłady. Co istotne, oferta jest dostępna 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. W końcu profesjonalna firma bukmacherska online nie ma żadnego wolnego. A jeśli chodzi o punkty stacjonarne, to sprawa wygląda inaczej. Np. gracze muszą pogodzić się z tym, że nie ma możliwości obstawiania NBA, czy NHL live, ponieważ nocą lokale są oczywiście zamknięte.

Bukmacherzy online

Back to top button