Jak obstawiać gry karciane u Polskich bukmacherów?

Kompleksowa oferta na klasyczne dyscypliny sportowe stała się czymś, czego oczekuje się po większości legalnie działających bukmacherów – standardem. Jak więc jedni mają wyróżnić się na tle innych, skoro niemal każdy proponuje dostęp do bardzo szerokiej oferty na spotkania w obrębie popularnych sportów? Sposobów jest mnóstwo – bonusy powitalne, atrakcyjniejsze kursy, okazjonalne promocje. Jedną z popularniejszych form przyciągania do siebie typerów przez bukmacherów stały się ostatnio dodatkowe usługi, ściśle związane ze światem bukmacherskim, ale nietykające się prawdziwych dyscyplin sportu. Nie mówimy tutaj o sportach wirtualnych, które również stały się już standardem, ale chociażby o grach karcianych, na których skupimy się w naszym poradniku. Czym są, jak je typować i u kogo to robić? To wszystko opiszemy w naszym przewodniku.

Gry karciane u polskich bukmacherów
Oferta gier karcianych u Polskich bukmacherów online

Gry karciane – u kogo możemy je obstawiać?

Gry karciane już jakiś czas temu stały się integralną częścią oferty zagranicznych bukmacherów. Pionierem na naszej rodzimej scenie bukmacherskiej było pod tym względem STS ze swoją usługą Betgames. W ślad za nim poszedł, dość niespodziewanie, forBET – jeden z krócej działających na naszym rynku buków, ambitnie walczący o nowych klientów. Swoją nową usługę nazwał najzwyczajniej w świecie „grami karcianymi”.

Obie usługi zawierają w sobie symulacje gier karcianych, nadzorowane przez prawdziwych krupierów (a nie algorytm komputerowy, jak w przypadku sportów wirtualnych), możliwe do obstawiania na żywo, 7 dni w tygodniu i całodobowo

Obaj bukmacherzy nie są organizatorami symulowanych gier karcianych, a zaledwie dostarczają możliwość obstawiania ich. Za samą organizację gier na żywo odpowiedzialne są zewnętrzne firmy. W przypadku STS to właśnie Betgames, a jeśli chodzi o forBET – TVBet. Jest to gwarantem wiarygodności owych usług – bukmacherzy nie mają żadnego wpływu na ich przebieg, a sami są odpowiedzialni jedynie za typerską stronę całego przedsięwzięcia. Dokładnie tak, jak w przypadku standardowego modelu na żywo – obraz czerpią z zewnątrz, „przyozdabiając go” opcjami bukmacherskimi.

Gry karciane w ofertach STS i forBET

Polscy bukmacherzy STS i Forbet przygotowali w tym roku kilka gier, które dostępne są w ich usługach. Obie firmy postawiły na poker online, którą chyba znają wszyscy gracze w Polsce. Poza tym jest jeszcze popularny blackjack i wojna.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady na wojnę

Wojna, najbardziej klasyczna i prostolinijna gra karciana na świecie, dostępna jest zarówno w ofercie bukmachera STS, jak i forBET. W obu przypadkach rozgrywa się na takich samych zasadach, choć w nieco innej stylistyce. Jedno rozdanie trwa tutaj około minuty. Krupier jest tutaj z kolei jednym z graczy biorących udział w pojedynku.

Zakłady na poker

Poker, a zatem najpopularniejsza gra karciana na świecie, znajduje się w ofercie obu bukmacherów – u obu rządzi się zasadami znanymi z jego najbardziej znanej odmiany, Texas Hold’em, z sześcioma wirtualnymi uczestnikami rozgrywki oraz podobnymi opcjami bukmacherskimi. Również etapy, na które podzielone zostały rozdania są takie same.

poker online w polsce 2021
Legalne gry karciane w Betgames STS z bonusem

Zakłady na BlackJack

BlackJack, a zatem kolejna (po pokerze) gra karciana ciesząca się olbrzymią popularnością, dostępny jest wyłącznie u bukmachera forBET. Rozgrywa się na znanych powszechnie zasadach, z tym, że nie angażuje w grę krupiera. Łatwo pojąć to, o co w tym wszystkim chodzi, a sama gra daje mnóstwo opcji bukmacherskich.

Zakłady na bakarat

Bakarat jest jedną z mniej znanych w Polsce, acz bardzo ciekawych gier karcianych o prostych (niczym te znane z wojny) zasadach. Dostępna jest wyłącznie u bukmachera STS i pod wieloma względami przypomina… BlackJacka. Z tym, że gracze (jednym z nich jest krupier) w kolejnych rozdaniach zmierzają do wartości punktowej równej 9. Dużo opcji bukmacherskich i wartka rozgrywka, ale też właśnie proste do pojęcia zasady to zdecydowane plusy tej gry.

sts gry karciane bez depozytu
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem

Jak typować gry karciane?

Poniżej prezentujemy praktyczne porady związane z obstawianiem którejkolwiek z wyżej wspomnianych gier karcianych, zarówno w STS, jak i w forBET.

  • Poznajmy dogłębnie zasady – nie obstawiajmy na ślepo! Mamy czas – rozdania rozgrywają się co kilka minut. Warto, abyśmy prześledzili ich przebieg i zrozumieli dokładnie schematy rządzące każdą grą.
  • Słuchajmy krupierki – choć ta nie zawsze mówi po polsku, często przekazuje bardzo cenne informacje na temat zasad gier.
  • Sugerujmy się kursami – przy tak szybkiej grze kursy są w stanie powiedzieć nam wiele na temat szans wystąpienia danej opcji – to, czy zaryzykujemy, czy też zainwestujemy w bezpieczne rozwiązanie zależy od nas.
  • Nie inwestujmy za dużo – gry karciane bazują na losowości, a nie na czymś, co możemy przeanalizować. Wszystko zależy tu więc od naszego szczęścia, ale i obeznania w aktualnej sytuacji na stole. Warto umiejętnie dysponować swoim budżetem.

Bukmacherzy online

Back to top button