Jak obstawiać niszowe dyscypliny sportowe?

To normalne, że wielu graczy, którzy dopiero zaczynają zabawę z bukmacherka chce obstawiać tylko te najważniejsze wydarzenia sportowe. Jednakże ci, co używają swojej głowy przy obstawianiu, typują głównie te mało znane wydarzenia sportowe. Dlaczego jednak warto to robić? O tym dowiesz się za chwilę!

Jak obstawiać niszowe dyscypliny sportowe?

Dlaczego warto obstawiać sporty niszowe?

Ponieważ z reguły firmy bukmacherskie nie przywiązują dużej wagi do niszowych aktywności sportowych, przez co analizy zlecają ,,tańszym” analitykom. Dlatego niektórzy gracze decydują się na obstawianie mniej znanych sportów w nadziei, że nie przyciągną uwagi buka i łatwiej będzie im wygrać.

Nie jest to całkowicie nielogiczny pomysł, dlatego wielu doświadczonych graczy nastawiających się na zarobek wybiera właśnie niszowe sporty zamiast najpopularniejszych. To oczywiście oznacza mniejszą potencjalną wygraną niż tego rodzaju zakładach, ale z drugiej strony musimy pamiętać, że przynajmniej szansa na wygraną jest większa niż w przypadku innych sportów.

W końcu jeśli zostaniesz ekspertem w sportach niszowych (takich jak na przykład unihokej), będziesz miał większe szanse na zwycięstwo, ponieważ większość legalnych bukmacherów nie wydaje dużo pieniędzy na takie drobne i mało popularne sporty. Głównie koncentrują się oni na bardziej popularnych sportach, takich jak na przykład piłka nożna.

Dlatego chociaż niektóre sporty mogą wydawać się Ci mało interesujące, warto na nie od czasu do czasu postawić. W końcu w internecie jest mnóstwo informacji, a uzupełnianie swojej wiedzy sportowej może przynieść Ci niewielki, ale za to regularny sukces.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Analiza bukmacherska to podstawa zwycięstwa

Nie można zaprzeczyć, że bez analizy bukmacherskiej tego, co dzieje się w wybranym przez ciebie niszowym sporcie, raczej nie wygrasz. Dlatego musisz znaleźć miejsce, w którym możesz znaleźć potrzebne ci statystyki. Możesz również skorzystać z usług jednej z firm bukmacherskich, które udostępniają statystyki na swojej stronie internetowej. Pamiętaj, bez analizowania swoich typów oraz przede wszystkim korekcji swoich błędów, nie masz co myśleć o wygrywaniu z bukmacherem.

Zwróć też uwagę na opinie i przemyślenia graczy. Na dowolnym forum bukmacherskim możesz znaleźć wiele informacji na temat wszystkich dyscyplin sportowych u wybranego przez Ciebie bukmachera. Dlatego warto poszukać najbardziej prestiżowych forów, a następnie zarejestrować się i zwrócić uwagę na informacje sportowe, co jest ogromną pomocą w obstawianiu. Jednak wdrożenie tego do twojego planu obstawiania zależy wyłącznie od Ciebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co zwrócić uwagę przy obstawianiu sportów niszowych?

Na pewno musisz zwrócić uwagę na to, że w czasie pandemii ciężko będzie o zakłady na konkretny, niszowy sport. Na dodatek, z racji mniejszej popularności, wygrane będą mniejsze, ale z drugiej strony oczywiście szansa na ogranie bukmachera będzie większa. Dodatkowo sport może niekoniecznie tak mocno cię interesować, jak na przykład piłka nożna, ale jeśli chcesz się ekscytować, to lepiej nie myśl o stawianiu zakładów w ten sposób.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy online

Back to top button