Jak szybko założyć konto u bukmachera STS – dokładny poradnik

W chwili obecnej praktycznie wszystkie firmy bukmacherskie w Polsce działające za pośrednictwem internetu pozwalają swoim użytkownikom na szybkie i bezproblemowe utworzenie konta. Szybka rejestracja jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie chcą na samym początku podawać zbyt wielu swoich szczegółowych danych osobowych. Zakładając swoje konto w ramach szybkiej rejestracji, nie trzeba ani skanować swojego dowodu osobistego ani podawać numeru rachunku bankowego. W dzisiejszym artykule w sposób dokładny omawiamy, czym charakteryzuje się szybka rejestracja u popularnych firm bukmacherskich w Polsce. 

sts bonusowy kod 2020
Jak szybko założyć konto u bukmachera STS?

Szybka rejestracja w STS z bonusem bez depozytu

Jak przebiega szybka rejestracja w firmie bukmacherskiej STS? Naprawdę szybko! Cały proces zakładania konta u tego bukmachera jest niezwykle prosty, a cały formularz jest intuicyjny. Formularz rejestracyjny w firmie bukmacherskiej STS składa się z dwóch kroków. W pierwszym kroku rejestracji u bukmachera STS wpisujemy swój adres e-mail, hasło oraz numer telefonu. Jeśli wpiszemy kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu „BETONLINE„, klikamy w napis o nazwie „Masz kod promocyjny?”.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Wówczas pojawi się dodatkowe pole, w którym możemy nasz kod bonusowy wprowadzić. W drugim kroku procesu rejestracyjnego podajemy swoje imię, nazwisko oraz narodowość. Niezbędne jest także podanie numeru PESEL i kodu SMS, który wcześniej otrzymaliśmy na nasz numer telefonu od bukmachera. Na koniec zaznaczamy opcję „Chcę otrzymać bonus startowy” i klikamy w przycisk nazwany „Zarejestruj”.

Jeśli chcemy zwiększyć limit zawierania zakładów u bukmachera STS bądź wypłacić zgromadzone przez siebie środki finansowe na koncie gracza, należy zalogować się w STS oraz przejść do zakładki nazwanej „Dane osobowe” i  sekcji „Moje konto”. Tam załączamy skan swojego dowodu osobistego oraz podajemy numer rachunku bankowego. 

STS to jedyna firma bukmacherska w Polsce, która gwarantuje bonusy osobom zakładającym konto w ramach szybkiej rejestracji. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymuje się bonus 29 PLN bez depozytu, bonus od wpłaty 1200 PLN a także zakład bez ryzyka 25 PLN. Wszystkie bonusy można odebrać na stronie bukmachera www.sts.pl.

Firma bukmacherska STS wyróżnia się także tym, że ma bardzo dobre transmisje na żywo, które mogą oglądać wszyscy posiadacze konta tymczasowego założonego w ramach szybkiej rejestracji. Aby uzyskać dostęp do transmisji na żywo w firmie bukmacherskiej STS, trzeba mieć postawiony minimum jeden zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. Co ważne: nie trzeba wpłacać jakichkolwiek środków finansowych, ponieważ w STS dostaje się środki razem z bonusem bez depozytu. 

Jak działa szybka rejestracja u bukmachera Fortuna? 

Fortuna to firma bukmacherska, która nakłada na osoby z kontem tymczasowym kilka ograniczeń. Pierwsze ograniczenie to limit na grę wynoszący maksymalnie 5000 złotych. Drugim limitem jest czas obowiązywania konta tymczasowego. Konto tymczasowe w Fortunie może być aktywne przez 28 dni. Oznacza to, że mamy 28 dni na to, aby wstawić skan dowodu osobistego oraz wpisać numer rachunku bankowego, na który mają być przesyłane pieniądze. 

Bukmacherzy online

Back to top button