Jak zacząć obstawiać u bukmachera żeby z nim wygrać?

Jeśli jesteś początkującym graczem, który zaczyna przygodę z zakładami bukmacherskimi, to jesteśmy pewni, że poszukujesz porad i wskazówek, które Ci pomogą na start. Tylko fachowe porady pozwolą Ci się przygotować do gry za prawdziwe pieniądze z leganym bukmacherem internetowym. Tylko nieliczni wygrywają, zdecydowana większość przegrywa własne pieniądze, dołącz do tej pierwszej grupy. Takie wskazówki zawiera właśnie ten artykuł.

wygrywanie z bukmacherem online
Darmowe porady bukmacherskie dla początkujących typerów

Jak wybrać bukmachera?

Jeśli myślisz o zakładach bukmacherskich, to musisz poszukać miejsca, które pozwoli Ci obstawiać. Rynek firm bukmacherskich jest obecnie ogromny, więc podjęcie decyzji może być olbrzymim wyzwaniem. Na rynku są duzi gracze, o których słyszał każdy, ale także mniejsze firmy bukmacherskie, które dopiero powstały lub nie inwestują tak agresywnie w marketing.

Wybierając legalnego w Polsce bukmachera, warto zainteresować się specjalnymi rankingami i forami, które zawierają opinie na temat firm. Najważniejsze jest to, żeby firma, na którą się decydujesz, miała wiele pozytywnych opinii. Taki wybór zapewni Ci bezpieczeństwo i nie będziesz musiał bać się o utratę wpłaconych kapitałów albo twoje dane.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują również darmowe promocje i bonusy, które na samym początku świetnie się przydają do darmowego obstawiania meczów i nauki.

A może więcej niż jedna firma?


Jeśli jednak zależy Ci, żeby mieć zawsze dostęp do najlepszej oferty zakładów i promocji, to warto założyć konta w kilku różnych serwisach bukmacherskich. Dlaczego? Firmy te nie zawsze mają ten sam kurs dla danego spotkania. Często zdarza się, że wartość kursu naszego faworyta u jednego bukmachera wynosi 2.04, a u innego 2.20. To przekłada się na większe wygrane. To także istotne, kiedy decydujemy się na strategię opierającą się na tak zwanych surebetach. Polega ona na tym, że poszukujemy różnic w kursach bukmacherskich na ten sam mecz. Wtedy stawiamy u jednego bukmachera na drużynę X, a u innego na jej przeciwnika. Po spotkaniu zawsze wygrywamy jeden zakład i jesteśmy delikatnie do przodu. Innym powodem, dla którego warto posiadać kilka kont, jest możliwość wykorzystania kilku różnych bonusów powitalnych, ale także cieszyć się różnymi promocjami z okazji dużych wydarzeń sportowych u kilku bukmacherów.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Pieniądze na grę u bukmachera — jak zarządzać kapitałem?


Oczywistym jest także, że kwestie finansowe są niezwykle ważnym elementem zakładów bukmacherskich. Dotyczy to zarówno budżetu, który chcemy przeznaczyć na zakłady, ale także sposobu, w jaki będziemy dysponować naszymi pieniędzmi na obstawiane kupony. W każdym tygodniu lub miesiącu powinniśmy zdecydować, jak dużą kwotę planujemy przeznaczyć na grę. To bardzo ważne, ponieważ często bardzo łatwo się zapomnieć i grać bez opamiętania. Wtedy nagle może okazać się, że wydamy pieniądze, które były przeznaczone na zupełnie inny cel. To dla wielu graczy początek drogi do wpadnięcia w uzależnienie od hazardu, które jest niezwykle ciężkie nie tylko dla uzależnionego, ale także jego rodziny. Obecnie firmy bukmacherskie walczą z takim zjawiskiem i tworzą systemy zabezpieczające dla graczy. Jeśli nie chcemy wydać więcej, niż ustaliliśmy, możemy ustawić limit na koncie u danego bukmachera. Jeśli przekroczymy ustaloną kwotę, to postawienie kolejnego zakładu będzie niemożliwe.

Stworzenie kapitału to także niezwykle istotny aspekt, od którego zależy, jak chcemy grać. Nie będziemy ukrywać, że na zakładach bukmacherskich nie zdobywa się pieniędzy tak szybko, jak w kasynach. Z niewielkim budżetem nasze wygrane nie będą olbrzymie i zanim coś zarobimy minie trochę czasu.

betclic bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus 510 PLN cashback

Wybierz swój system gry


Jeśli chcesz grać u bukmachera, by zyskiwać stałe przychody, twój sposób gry musi być odpowiednio przygotowany. Do tego służą tak zwane systemy obstawiania. Są to metody i zestawy reguł, których należy się trzymać, grając. Przykładem może być ustalenie, że wybieramy tylko mecze lub zawody, których kurs jest mniejszy niż 2.0. To sprawia, że nasze szanse na wygraną są znacznie wyższe. Musisz bowiem wiedzieć, że im kurs na dany zespół lub zawodnika jest niższy, tym, według bukmachera, ma on większe szanse na wygraną. Taki system sprawia, że będziemy często wygrywać mniejsze kwoty, ale mimo wszystko nasz budżet będzie się powoli powiększać. Jeśli jednak nagle zmienisz system i zaczniesz bardziej ryzykować, to może okazać się, że przegrywamy znacznie więcej, a nasze pieniądze na grę znikają w mgnieniu oka. To właśnie dlatego tak ważne jest trzymanie się ustalonej strategii. Jeśli nie masz pomysłu na swój własny sposób gry, zawsze możesz zdecydować się na istniejące i popularne systemy, takie jak poszukiwanie zakładów z value.

Wybierz swoje dyscypliny


Jedną z najczęściej słyszanych rad od doświadczonych graczy jest ta, by wybrać i obserwować jak najmniejszą liczbę dyscyplin sportowych. Oczywiście, możesz interesować się piłką nożną, tenisem, koszykówką i siatkówką jednocześnie, ale nigdy nie poznasz tych dziedzin tak dobrze, jakbyś obserwował tylko jedną. Obstawianie zakładów wymaga od graczy wiedzy, która wymaga czasu, by ją zdobyć. Wiele dyscyplin rozciąga ten czas jeszcze bardziej, co oddala od Ciebie zyski. Możesz oczywiście obstawiać na chybił trafił albo kierując się przeczuciem, ale to może się skończyć szybką klęską. Warto też czasami ograniczyć się jeszcze bardziej i zdecydować się nawet tylko na jedną lub dwie ligi. To sprawi, że pozyskiwanie wiedzy będzie odrobinę prostsze.

Typy bukmacherskie


Na wielu istniejących specjalistycznych portalach często możesz spotkać typy bukmacherskie. Niektóre dostępne są za darmo, a inne wymagają, żeby za nie zapłacić. Takie informacje to jedna z lepszych form pomocy nie tylko dla początkujących, ale także bardziej doświadczonych graczy. Najczęściej są to przemyślenia i spostrzeżenia doświadczonych graczy, którzy uznają, że warto się nimi dzielić. Duża część tych graczy ma bardzo wysokie win ratio i potrafi dobrze wskazać wyniki spotkań. Należy się jednak zastanowić czy warto za nie płacić. Czy ktoś, kto ma tak dużą wiedzę i jest pewien swoich typów, nie powinien na nie postawić sporą kwotę, a nie tylko dzielić się wiedzą z innymi?

Porady, które spisaliśmy, dotyczą wielu różnych aspektów gry u bukmachera. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej, którą są zakłady bukmacherskie. Większą ilość wiedzy można jednak nabywać, wyłącznie grając samemu i zyskując niezbędne doświadczenie.

Bukmacherzy online

Back to top button