Jakie bonusy oferują najlepsi bukmacherzy w Polsce?

Nieustannie rozwijający się rynek zakładów bukmacherskich i coraz większa liczba podmiotów oferujących zakłady online powoduje, że oferta skierowana do graczy chcących spróbować swoich sił typowaniu jest bardzo bogata i różnorodna. Bukmacherzy chcąc przyciągnąć do siebie jak największą liczbę klientów oferują szereg bonusów dla nowych graczy, a ich oferty powitalne są naprawdę imponujące. Jednocześnie należy jednak pamiętać, że każdy z bukmacherów w pewien sposób się zabezpiecza i skorzystanie z nich wymaga od gracza spełnienia pewnych warunków, które określane są stosownymi regulaminami.

bonusy bukmacherów online w polsce
Jakie darmowe bonusy bukmacherskie oferują w Polsce bukmacherzy?

W zależności od tego z jakim bukmacherem będziemy mieli do czynienia te warunki będą różne i dopiero po ich spełnieniu bonusowe pieniądze trafią na nasze konto główne i będziemy je mogli wypłacić. Ważne jest aby zapoznać się z wszystkimi najistotniejszymi informacjami dotyczącymi interesującej nas oferty i wypełnić łącznie założenia bonusu aby uniknąć rozczarowania. Poniżej przedstawimy krótki przewodnik po bonusach oferowanych przez bukmacherów, zawierający podstawowe informacje na temat każdego z nich i warunków jakie należy spełnić aby z danego bonusu skorzystać.

Bonus od depozytu

Podstawowym bonusem na start jest bonus od depozytu. Jest to promocja znajdująca się w ofercie zdecydowanej większości podmiotów działających na rynku i dostępna dla wszystkich nowych klientów dokonujących rejestracji swojego konta. Jest to swoisty magnes mający przekonać nas do skorzystania z oferty konkretnego bukmachera. Kwoty oferowane w ramach bonusu powitalnego robią naprawdę duże wrażenie i wahają się od 500 do nawet 3000 zł. Promocja ta związana jest z dokonaniem pierwszej wpłaty (a w niektórych przypadkach nawet drugiej i trzeciej), dlatego nazywana jest bonusem od depozytu. Po przelaniu środków na nasze konto określony procent wpłaconej kwoty otrzymujemy na nasze konto bonusowe.

W zależności od bukmachera w zamian możemy otrzymać nawet 200% wpłaconego depozytu oczywiście nie przekraczając określonej regulaminem kwoty. Bardzo ważny jest w tym przypadku warunek obrotu przyznanym bonusem, inaczej nie będziemy mieli możliwości jego wypłaty. Ile razy należy dokonać obrotu – to zależy już od konkretnego bukmachera. Czasami wystarczy jednorazowy obrót, a w innym przypadku aż trzykrotny. Również czas w jakim należy go dokonać jest określony regulaminem, który na szczęście w większości przypadków jest dość długi. Jeżeli jednak tego w tym czasie nie zrobimy bonus zostanie utracony wraz z wygranymi, które zostały uzyskane przy użyciu bonusowych środków.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowym wymogiem stawianym przez niektórych bukmacherów w ramach bonusu od depozytu jest konieczność obrotu środkami zgromadzonymi na obu kontach – depozytowym i bonusowym, co czyni taką ofertę zdecydowanie mniej atrakcyjną. Częstą praktyką jest również wymóg minimalnego kursu na kuponie czy minimalna ilość zdarzeń. Warto poświęcić czas na dokładną analizę wszystkich warunków, bo dopiero łączne ich spełnienie pozwala na wypłatę środków uzyskanych w ramach bonusu.

Bonus bez depozytu – freebet

Freebet jest bonusem otrzymywanym najczęściej za samą rejestrację konta i nie wymaga dokonania wpłaty żadnych środków ani spełnienia dodatkowych warunków. Tym samym możemy postawić swój pierwszy zakład bez inwestowania własnych pieniędzy, a w przypadku wygranej zasilone zostanie nasze konto depozytowe. Co ważne wygrana pomniejszona jest o kwotę przyznanego freebetu. Jednak jak w przypadku każdego innego bonusu tu również należy spełnić określone regulaminem warunki. Przede wszystkim mamy tu do czynienia z wymogiem minimalnego kursu na kuponie, który najczęściej kształtuje się na poziomie 1,90 i więcej.

Ponadto bukmacherzy wymagają najczęściej kilkukrotnego obrotu bonusem zanim będziemy mieli możliwość jego wypłaty. Wysokość darmowego zakładu nie jest zbyt wysoka i wynosi od 10 do 30 zł w zależności aktualnej oferty, ale należy pamiętać, że po pierwsze aby go otrzymać nie musimy inwestować własnych środków, a po drugie jeśli uda się nam wygrać zyskujemy gotówkę niejako „za darmo”, więc jest to bardzo ciekawy bonus. Szczególnie dla graczy, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z bukmacherką i na początek nie chcą ryzykować własnych pieniędzy.

betclic bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus 510 PLN cashback

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka, czyli inaczej cashback to bonus coraz częściej pojawiający się w ofertach bukmacherów. W przypadku takiego zakładu mamy gwarancję zwrotu postawionej stawki jeśli nasze typowanie będzie nietrafione. Mimo porażki środki wracają na nasze konto. Jest o tyle ciekawy, że często przyznawany jest nie tylko dla nowych graczy, którzy dopiero zakładają swoje konto, ale również dla pozostałych użytkowników zakładów online. W tym drugim przypadku wiąże się najczęściej z koniecznością obstawienia zakładów związanych z konkretną dyscypliną lub bieżącym dużym wydarzeniem sportowym.

Duża atrakcyjność zakładów bez ryzyka polega przede wszystkim na stosunkowo niewygórowanych warunkach jakie należy spełnić aby skorzystać z bonusu w porównaniu z opisywanymi wcześniej. Co najważniejsze w zdecydowanej większości przypadków cashback zwolniony jest z obowiązku obrotu, więc otrzymanymi w ten sposób pieniędzmi możemy dowolnie dysponować – wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Tym samym jest to bardzo dobra oferta zarówno dla nowych graczy, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w bukmacherce, jak również dla tych bardziej doświadczonych, którzy w ten sposób mogą pozwolić sobie na trochę odważniejsze granie bez ryzyka utraty gotówki. Warto jednak po raz kolejny pamiętać o zapoznaniu się z regulaminem bonusu ponieważ zdarzają się przypadki, że cashback wynosi 50%, a nie 100% postawionej stawki.

betfan polski bukmacher bonus
Polski bukmacher Betfan online – Kod promocyjny na bonus

Pozostałe bonusy za darmo

Inne bonusy czy promocje pojawiające się w ofertach bukmacherów mogą być bardzo zróżnicowane i zależą tak naprawdę od kreatywności danego operatora. Możemy tu spotkać podwyższone kursy w konkretne dni czy nawet godziny, oferty specjalne związane z aktualnie trwającymi wydarzeniami sportowymi, zakłady specjalne na esport lub sporty wirtualne czy wreszcie specjalne bonusy przyznawane wyłącznie w aplikacjach mobilnych. Co istotne, dotyczą one wszystkich graczy, nie tylko nowo zarejestrowanych.

Decydując się na założenie konta w serwisie bukmacherskim warto poświęcić chwilę na przeanalizowanie aktualnie oferowanych bonusów powitalnych i porównać warunki jakie stawiają przed nami poszczególni bukmacherzy. Ze względu na bardzo bogatą i cały czas poszerzającą się ofertę oraz dużą ilość podmiotów na rynku na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Trzeba pamiętać, że bonusy się ze sobą łączą i możemy korzystać jednocześnie ze wszystkich dostępnych u danego bukmachera co jest niewątpliwym atutem. Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z usług więcej niż jednego zakładu bukmacherskiego i proponowanych przez nich bonusów.

Bukmacherzy online

Back to top button