Kilka wskazówek, dzięki którym będziesz mógł lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie!

Zazwyczaj obstawianie zakładów bukmacherskich jest zadaniem względnie łatwym – bo w końcu jedyne co musisz zrobić, to wybrać i postawić zakład, prawda? Ale jeśli chcesz wygrywać, to ostatnie co będziesz robił, ponieważ przedtem musisz dokonać na przykład analizy bukmacherskiej – ale o wszystkim dowiesz się za moment!

Kilka wskazówek, dzięki którym będziesz mógł lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie!

Warto jest założyć konta u kilku bukmacherów

Jeśli planujesz grać na zakładach przez dłuższy czas, ograniczenie liczby posiadanych kont może być dla ciebie niekorzystne. Wraz z nagromadzeniem doświadczenia przekonasz się, że czasami nawet niewielka różnica w kursach pojedynczej gry może przełożyć się na dużą różnicę w wygranej. Ponadto należy wziąć pod uwagę, że istnieją duże różnice między ofertami bukmacherów pod względem rynku. Oczywiste jest również, że nie wszyscy legalni bukmacherzy specjalizują się na przykład w zakładach na kosza, więc oferta może być inna lub kursy mogą być niższe.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Korzystaj ze statystyk twoich typów

Oczywiście stawiając na sporty najlepiej wybierać mecze w dużej mierze na podstawie danych statycznych, bo jak wszyscy wiemy, nie wszystkie sporty będziesz mógł oglądać. Dlatego jeśli planujesz poważnie uczestniczyć w zakładach sportowych, powinieneś znaleźć dobrą stronę sportową ze statystykami. Oczywiście najłatwiej jest szukać w internecie, gdzie takich baz jest wiele. Możesz także skorzystać z usług jednego z bukmacherów, który na swojej stronie udostępnia wiele informacji statystycznych.

Analizuj swoje spotkania

Analiza sportowa pomoże ci dostrzec wszystkie, nawet najmniejsze oznaki tego, że wynik będzie inny, co znacznie zwiększa szanse na ogranie bukmachera, u którego stawiasz. Przed rozpoczęciem gry sprawdź, czy główni gracze w obstawianej drużynie nie są kontuzjowani lub zawieszeni, i śledź zmiany kursów – jeśli kursy na dane wydarzenie wzrosną, może to oznaczać, że bukmacher w ostatniej chwili zmienił zdanie. Pamiętaj, że im więcej danych możesz zebrać, tym większa szansa na sukces.

Pamiętaj o tym, że marże bukmacherskie się różnią

To temat rzadko poruszany, ale Polscy bukmacherzy w tym roku znacznie zwiększyli swoje ,,podatki” z branży gier losowych – w przyszłym roku mogą osiągnąć pewien poziom, ale nie wyższy – staraj się więc wybierać bukmacherów o najniższych marżach. W ten sposób więcej wygranej będzie trafiać do ciebie, niż do bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ustal ilość pieniędzy, którą chcesz przeznaczyć na zakłady

Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich bardzo często przeznaczają sobie ograniczoną ilość pieniędzy na zakłady bukmacherskie – w ten sposób omijają ewentualność uzależnienia się od zakładów bukmacherskich. W końcu tak naprawdę wystarczy, że będziesz z wypłaty co miesiąc przeznaczał około 200zł, i obstawiał zakłady za 1-5 procent tej sumy. W ten sposób nadal będziesz mógł się bawić i jednocześnie nie skrzywdzisz swojego domowego budżetu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy online

Back to top button