Najlepsze sposoby na to, aby obstawiać zakłady online

Nie da się ukryć, że obstawianie zakładów online to często wyzwanie dla wielu osób. W końcu nikt od samego początku nie jest jakimś asem bukmacherki, dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze sposoby na to, abyś mógł obstawiać zakłady online!

Najlepsze sposoby na to, aby obstawiać zakłady online

Zawsze bądź spokojny

Pamiętaj, niezależnie od wyniku twojego zakładu, tej zasady należy przestrzegać. Jeśli pokonasz bukmachera i wygrasz, to super, ale jeśli tak się nie stanie, nie staraj się odegrać. Pamiętaj, w grach losowych oprócz wiedzy musimy także umieć przestrzegać zasad i zachować spokój. Ponadto warto mądrze planować i zarządzać swoim kapitałem. Jeśli połączymy te wszystkie cechy, na pewno zwiększymy swoje szanse na pokonanie bukmachera na zakładach online.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Postaraj się nie popełniać błędów

Po prostu obstawiając zakłady pojedyncze, mamy bazowe 33% szans na wygranie, a gdy są tylko dwa możliwe wyniki, szansa ta wzrasta do 50%. Pojedynczym zakładem zwiększamy szansę na trafienie zakładu, ale ogólna szansa i prawdopodobieństwo wygranej są mniejsze, należy też pamiętać, że więcej robisz na swoim kuponie, tym mniejsza szansa na to, że wygrasz. Jeśli chcesz prześcignąć bukmachera i zdobyć jego kasę, to odpowiedzialna gra jest niezbędna. W tej chwili wiele osób obstawia a później czuje się sfrustrowanych, że nie mogą wygrać, ale obserwując ich zachowanie, możemy znaleźć kilka bardzo oczywistych błędów. Po pierwsze, stawianie na AKO (stawianie na coś, czego nie wiemy, jak działa, jest dość głupim pomysłem). Po drugie, zakłady sportowe to w rzeczywistości sztuka przyjmowania porażki, ponieważ każdy, kto naprawdę chce uprawiać to hobby, musi znać ryzyko związane z zakładami.

Czasami postaw coś dla ,,hecy”

Zakłady specjalne to alternatywa dla zakładów sportowych u bukmachera. Ich zaletą jest to, że gracze nie potrzebują doświadczenia i wiedzy sportowej, aby wygrać. Przykładem, na który możemy postawić, jest na przykład, która partia wygra następne wybory, która firma jako pierwsza wyląduje na Marsie i tak dalej. -Nie ma ograniczeń co do tego typu zakładów – popularność wydarzenia. Jedyną wadą tego typu zakładów jest to, że rzadko się pojawiają i nie ma realnej gwarancji, że pojawią się one następnego dnia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wracając do zakładów online

Pamiętaj o tym, że koronawirus sprawił, że bukmacherzy będą teraz chcieli zdecydowanie bardziej odbić się za ten sezon przestoju, kiedy albo to zakłady nie przynosiły zysków, bądź też za to, że musieli zawiesić swoją działalność. Nie dziw się więc, kiedy uda ci się wygrać, a suma która normalnie była by ci zabierana na opłacenie podatku państwowego oraz marży bukmacherskiej nagle podskoczyła. Dlatego też uważaj na to i zastanów się, czy nie warto jest się zarejestrować u innego, legalnego bukmachera aby uniknąć podwyższonej marży bukmacherskiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy online

Back to top button