Nie możesz zdecydować się na bukmachera? Sprawdź nasze porady, zanim zarejestrujesz konto!

Nie możesz zdecydować się na bukmachera? Sprawdź nasze porady, zanim zarejestrujesz konto!

Sporo opcji do wyboru (na rynku zakładów wzajemnych) zasadniczo może tylko i wyłącznie cieszyć. Czasami jednak zainteresowani gracze nie wiedzą, co finalnie wyselekcjonować. Masz w tym momencie prawdziwy mętlik w głowie? Jakie podmioty hazardowe wybrać? Przeczytaj kilka naszych wskazówek, zanim podejmiesz jakieś wiążące decyzje w tym temacie.

Dlaczego warto wybrać STS?

Sporo osób decyduje się od razu na ten podmiot hazardowy. Można to jednak dość szybko wytłumaczyć. Wszak ta firma bukmacherska zajmuje bardzo wysokie miejsca, jeśli chodzi o rankingi popularności. A często jest na pierwszych lokatach. Dlatego raczej nie powinno nikogo zaskakiwać, że dużo osób decyduje się właśnie na ten podmiot hazardowy. Jakie są najważniejsze zalety STS? Warto wspomnieć o kilku istotnych zagadnieniach. Po pierwsze, ta firma bukmacherska jest legalna. M.in. nie figuruje w zasobach Rejestru Domen Zakazanych. Po drugie, STS zapewnia świetne bonusy. Jakie? M.in. możesz zainkasować zakład bez ryzyka. Aby to było możliwe, należy w czasie dokonywania rejestracji zadbać o właściwy STS kod vouchera. Zazwyczaj generuje się on automatycznie. Nie zawsze tak się jednak dzieje. Dlatego właśnie czasami trzeba go wpisać własnoręcznie. Potem należy wpłacić pieniądze. Jeśli to zrobisz, to będziesz mógł skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Ponadto ta firma bukmacherska oferuje np. promocję wynoszącą 1500 PLN itd. Atrakcyjnych ofert generalnie tutaj nie brakuje.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Co gwarantuje Fortuna?

Masz jeszcze sporo wątpliwości w tym aspekcie? Posiadasz już konto w STS? Dlatego liczy się dla Ciebie to, by wybrać jakiś inny podmiot hazardowy? Należy podkreślić, że sporo osób decyduje się tutaj na Fortunę. Jeśli zaś nie wiesz, gdzie obstawiać zakłady online, to będzie to dla Ciebie bardzo dobra opcja. Dlaczego jednak tak się właśnie dzieje? Ta firma bukmacherska jest nie tylko legalna. Podobnie jak STS, również Fortuny próżno szukać w zasobach Rejestru Domen Zakazanych. Co ma jeszcze tutaj znaczenie? Na pewno dla użytkowników liczą się oferowane bonusy. A tutaj nie można narzekać na moc wrażeń. Firma bukmacherska Fortuna oferuje chociażby bonus bez depozytu. Jak zarejestrujesz się oraz wpiszesz odpowiedni kod, to zainkasujesz 20 PLN. To jednak nie koniec atrakcji. Aktualnie najważniejsza promocja Fortuny to zwrot za pierwszy przegrany kupon (do poziomu 600 PLN).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie „asy” ma w zanadrzu Superbet?

Jest ich sporo. Warto zaznaczyć (tak dla pewności), że ta firma bukmacherska także jest legalna. Możesz się w niej zatem śmiało zarejestrować. A naprawdę warto, ponieważ oferta powitalna na start robi tutaj spore wrażenie. Należy zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy oferuje m.in. cashback do 1300 PLN. Na co jeszcze możesz się zdecydować? To bonus od wpłaty 200 PLN. Dodatkowo ten podmiot hazardowy zapewnia extra promocję w kwocie 34 PLN. Myślisz, że to wszystko? Jesteś w błędzie. Wszak firma bukmacherska Superbet zapewnia także bonus 20 PLN za pobranie aplikacji.

Bukmacherzy online

Back to top button