Nie możliwe staje się możliwe. Mecz Francja-Szwajcaria – Euro2020

Nie możliwe staje się możliwe” to powiedzenie sprawdziło się podczas meczu Francja-Szwajcaria gdy to Szwajcarzy po świetnej walce doprowadzili do remisu w samej końcówce meczu z mistrzami świata, a w efekcie finalnym wygrali mecz po rzutach karnych.

Nie możliwe staje się możliwe. Mecz Francja-Szwajcaria – Euro2020

Rollercoaster emocji

Podczas poniedziałkowego meczu mecz Francja- Szwajcaria zapewniła nam taki przypływ emocji i adrenaliny, że nić t5ylko czekać na następne mecze. Po świetnej walce obu drużyn finalnie to Szwajcaria okazała się być lepsza i awansowała do dalszych części rozgrywek. Wszyscy stawiali jednakże na obecnych mistrzów świata jakimi są Francuzi i tak było, że wszyscy byli już przekonani o zwycięstwie Francji po przewadze bramkowej(3-1), natomiast jak to nasz były trener reprezentacji Polski powiadał „póki piłka w grze, wszystko się może zdarzyć” i tak właśnie w tym meczu to powiedzenie się sprawdziło, bo praktycznie w samej końcówce Szwajcarzy doprowadzili do remisu na trzy do trzech, a w efekcie finalnym po rozstrzygnięciu rzutów karnych to właśnie Szwajcaria okazała się być lepsza. Mecz był bardzo bogaty w różnego rodzaju akcje, gole które dostarczyły kibicom nie do opisania emocji. Euro2020 potrafi zaskakiwać i udowodniło to także w tym meczu. Z niecierpliwością czekamy na więcej.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Zawód jednym z najlepszych piłkarzy świata

Mowa tutaj o Francuskim piłkarzu Kylianie Mbappe. Niestety na jego nieszczęście w tym meczu pokazał się z bardzo złej strony. Nie potrafił strzelić ani jednej bramki dającej drużynie zwycięstwo, pomimo wielu sytuacji podbramkowych, a w dodatku podczas rozstrzygnięcia meczu poprzez rzuty karne zmarnował swoje podejście dając tym samym awans Szwajcarii do dalszej części rozgrywek. Oczywiście sama Francja pokazała się ze świetnej strony jeśli chodzi o składniowe akcje, strzały i bramki, lecz to właśnie jedenastka Mbappe okazała być się tą pechową. Mamy nadzieje, że piłkarz otrząśnie się po tej porażce i wróci jeszcze silniejszy do gry.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kibic Szwajcarii

Jak mowa tutaj o rollercoasterze emocji to idealnym przykładem na to jest jeden z kibiców reprezentacji Szwajcarii. Chyba każdy zna już jego twarz jak w jednej sekundzie był zdruzgotany i rozpatrzony, że jego ukochana reprezentacja może nie awansować dalej, a po dwóch minutach po golu Szwajcarii rozbudziła go adrenalina i ogromna ekscytacja golem swoich rodaków. To właśnie piękno futbolu i ten obrazek pokazuje wszystko jak piłka nożna może wpływać na emocje ludzi. Ten kibic z pewnością nie zapomni tego meczu do końca swojego życia, ponieważ nie dość, że reprezentacja Szwajcarii wygrała mecz i awansowała dalej to o kibicu piszą jedne z największych prac świata, a jego twarz stała się obrazem dla innych kibiców, że nie można nigdy tracić wiary w swój zespół. Także swoją drogą gratulujemy tym którzy jednak postawili na Szwajcarię swoje zakłady bukmacherskie, ponieważ kursy były przeogromne, także z pewnością te osoby które obstawiły na reprezentacje Szwajcarii cieszą się teraz ze swoich wygranych.

Bukmacherzy online

Back to top button