Obstawianie zakładów na sporty wirtualne – jak to robić?

Na początku wirtualne sporty nie były kiedyś popularne, ale ostatnio coraz więcej osób wyraża chęć na obstawianie zakładów na sporty wirtualne. Jednakże czy warto się założyć z bukmacherem na zakładach wirtualnych? O tym dowiesz się za chwilę!

Obstawianie zakładów na sporty wirtualne – jak to robić?

Czym właściwie charakteryzują się sporty wirtualne?

Są to wydarzenia sportowe generowane losowo przez komputer. Są podobne do gier komputerowych, z tą różnicą, że nie siedzimy przy klawiaturze a wszystkie operacje są obsługiwane przez specjalnie przygotowane algorytmy. Można powiedzieć, że gry wirtualne bardziej przypominają loterię niż zakłady sportowe.

Mimo to nadal w pewnym stopniu opierają się na statystykach, a zasady obstawiania są już bardzo podobne do tradycyjnych zakładów. Sporty wirtualne to świetna okazja do obstawiania, zwłaszcza gdy nie ma do obstawiania żadnych ciekawych wydarzeń sportowych. Zakłady na sporty wirtualne mają niewątpliwie tę zaletę, że można obstawiać je 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto gry trwa średnio 10 minut, a gracze mogą śledzić każde zdarzenie w czasie rzeczywistym, co jest ogromną zaletą, z racji tego, że pandemia pozbawiła nas na jakiś czas prawdziwych rozgrywek sportowych.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Sporty – które możesz obstawiać u bukmacherów

Możesz wybierać spośród najpopularniejszych sportów, takich jak wyścigi konne, wyścigi chartów, siatkówka, koszykówka, tenis i piłka nożna. W związku z tym, że różni, polscy bukmacherzy świadczą tę usługę, to układ podczas obstawiania może być nieco inny. Oczywiście, jak wspomnieliśmy, są to tylko algorytmiczne pojedynki komputerowe, ale liczba lig, konkurencyjnych rynków, a nawet dyscyplin może się znacznie różnić – to tylko zależy od bukmachera, którego wybierzesz.

Nie myl ,,wirtuali” z e-sportami!

Wirtualnych zakładów sportowych nie należy mylić z rozgrywkami e-sportowymi. To, co nazywamy sportami wirtualnymi a e-sportami jest zupełnie czym innym – różnica między nimi jest ogromna. Sporty wirtualne realizowane są poprzez ustawienie odpowiednich algorytmów, a e-sport to w dużej mierze gra komputerowa, w której uczestniczą prawdziwi gracze, a wynik zależy od umiejętności każdego gracza. Technicznie jest to łatwiejsze do zdefiniowania. Pod tym względem nie różnią się one całkowicie od klasycznych prawdziwych sportów. Tutaj możesz również wybrać poszczególne mecze, handicap, liczbę bramek itp.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

U kogo możemy stawiać zakłady na ,,wirtuale”?

W naszym kraju póki co obstawianie zakładów na sporty wirtualne możemy realizować u bukmacherów takich jak Fortuna i STS. Obecnie to jedyni bukmacherzy na polskim rynku, którzy świadczą taką usługę, ale po poznaniu życia inni bukmacherzy mogą wkrótce zamieścić w swojej ofercie możliwość obstawiania wirtualnych sportów. Naturalnie czas pokaże, czy to prawda, czy też zakłady wirtualne pójdą w innym kierunku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy online

Back to top button