Oferta bukmacherów w czasie koronawirusa

Jaki temat jest w tym momencie najczęściej poruszany w polskich, i nie tylko, domach albo mieszkaniach? To zdecydowanie koronawirus. Tak naprawdę nie ma dnia, aby to zagadnienie nie zostało przeanalizowane na wszystkie możliwe sposoby. Tak naprawdę każda osoba zastanawia się, kiedy to wszystko się zakończy… Na całej sytuacji cierpi także sport. Co za tym idzie, kurczą się przychody bukmacherów. Zwłaszcza, że aktualnie nie ma zbyt wielu wydarzeń do typowania. Postanowiliśmy sprawdzić, co mogą zagrać typerzy, którzy w trakcie pandemii chcą pomnażać swoje dochody.

bundesliga koronawirus
Co obstawiać w czasie pandemii koronawirusa?

Piłkarska Europa – co jest do gry u bukmacherów?

W naszym kraju zdecydowanie najpopularniejszym sportem jest piłka nożna. Bardzo dużo graczy typuje rozmaite zakłady, krótkoterminowe lub długoterminowe, związane z tą dyscypliną. Aktualnie nie ma natomiast zbyt wiele opcji. Tak naprawdę na terenie Europy gra tylko Białoruś. Inna sprawa jest taka, że coraz częściej słyszy się o tym, że gracze nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Uważają, że ich zdrowie nie jest bowiem na pierwszym miejscu. Jeszcze kilka tygodni temu na trybunach nie brakowało kibiców. Z czasem ta liczba zaczęła stopniowo maleć.

Obecnie spotkania są oglądane tylko przez garstkę najbardziej wiernych fanów. Nie jest zatem wykluczone, że rozgrywki na Białorusi także zostaną odwołane. Z drugiej strony dość lekceważące podejście do tego tematu ma Aleksander Łukaszenka. Prezydent Białorusi nie tylko nie odwołał rozgrywek sportowych. Zakazał także dezynfekcji. Aleksander Łukaszenka bez ogródek oznajmia, że nie ma żadnej pandemii. Twierdzi, że w jego kraju ani jedna osoba nie zmarła przez koronawirusa. Przyznasz, że jest to dość osobliwe podejście do tego tematu?

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jesteśmy przekonani, że duża część piłkarzy na pewno wolałaby odwołać rozgrywki. Analizując zachowanie prezydenta tego kraju na ten moment nie jest to raczej możliwe. W pewnym sensie mogą skorzystać na tym gracze. Typerzy bukmachera STS czy innych firm mają bowiem szansę obstawiać rozgrywki w tym kraju. Chcielibyśmy zauważyć, że w tym momencie jest rozgrywana piąta kolejka spotkań.

Aktualnie liderami są piłkarze FK Słuck. Gracze tego klubu w pięciu spotkaniach zdobyli 10 punktów. Zaraz za nimi plasują się zawodnicy Żodzino oraz FK Haradzieja. Najgorzej sezon rozpoczęły natomiast takie kluby, jak FK Smalawiczy oraz Biełszyna. To w tym momencie jedyne drużyny, które nie odniosły jeszcze ani jednego zwycięstwa.

Gdzie jeszcze grają?

Na terenie Europy rozgrywki toczą się tylko na Białorusi. Wszystkie pozostałe zostały przerwane. Są już jednak pewne plany restartu. Np. polska Ekstraklasa ma zostać wznowiona na przełomie maja oraz czerwca. Okazuje się, że są jednak inne miejsca na świecie, gdzie ludzie aż tak bardzo nie przejmują się koronawirusem. Gdzie są rozgrywane spotkania? Choćby w Tadżykistanie. Przyznasz, że to dość egzotyczny kierunek?

poker online w polsce 2021
Legalne gry karciane w Betgames STS z bonusem

W tej lidze gra łącznie 10 drużyn. Sezon został rozpoczęty kilka dni temu. Najlepiej wystartowały drużyny Istiqlol Dushanbe i Khatlon, które zdobyły komplet punktów w dwóch kolejkach. Bez ani jednego oczka są natomiast takie drużyny, jak CSKA Pomir Dushanbe, Istaravshan i Dushanbe 83. Gdzie ponadto rozgrywane są mecze? W takich krajach, jak Burundi oraz Nikaragua. Można zatem powiedzieć, że prawie każdy kontynent ma swojego przedstawiciela.

Niedługo ma wrócić Bundesliga

Mamy bardzo dobre informacje dla wszystkich fanów Bundesligi. Niedługo te rozgrywki mają bowiem wystartować. Jest to liga, która uwielbiają obstawiać Polscy typerzy, zakłady bukmacherskie już zacierają rączki. Planuje się, że nastąpi to już na początku następnego miesiąca. Podobno są bardzo silne naciski, aby tak się właśnie stało. Brak dokończenia tego sezonu byłby opłakany w skutkach. Dla niektórych klubów byłby to po prostu koniec. Takie ekipy musiałyby ogłosić bankructwo.

Taka sytuacja byłaby zatem niekorzystna nie tylko dla właścicieli, graczy, sztabu szkoleniowego, czy kibiców. Warto zauważyć, że te kluby zatrudniają naprawdę bardzo wielu pracowników, którzy z dnia na dzień zostaliby po prostu bez środków do życia… Nie da się zaś ukryć, że Bundesliga to natomiast zdecydowanie łatwiejsza liga do typowania dla graczy z Europy.

Bukmacherzy online

Back to top button