STS i Totalizator Sportowy – nasze ulubione firmy bukmacherskie

STS i Totalizator Sportowy – nasze ulubione firmy bukmacherskie

Fakty są na tej płaszczyźnie takie, że możesz obecnie zdecydować się na rozmaite podmioty hazardowe. STS oraz Totalizator Sportowy są bardzo lubiane. Przez ekspertów, jak i samych użytkowników. Dlaczego tak się jednak dzieje?

Jaka zacząć przygodę z STS?

Coraz więcej osób ma konto bukmacherskie w tej firmie. Czy to dobry ruch? Zdecydowanie tak. W końcu STS to sprawdzona firma bukmacherska, która posiada naprawdę wiele zalet po swojej stronie. Od razu każdego uspokajamy. Wszak ta firma bukmacherska jest legalna. Jeśli zatem chcesz, to możesz tam swobodnie, bez żadnych obaw założyć własne konto. Zrobisz to bardzo szybko. Uważamy jednak, że generalnie nie trzeba się nigdzie spieszyć. Wpisuj kolejne informacje spokojnie i dokładnie. Jeśli założysz konto, to będzie możliwe logowanie w STS krok po kroku. Jak wykonać to zadanie? Musisz przede wszystkim wejść na stronę główną tego bukmachera (https://www.sts.pl/). W prawym górnym rogu znajduje się opcja „ZALOGUJ”. Kliknij na nią. Potem trzeba wpisać podany przez siebie w czasie rejestracji e-mail oraz wymyślone hasło. Następnie musisz kliknąć „ZALOGUJ”. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie obstawiać zakłady oferowane na co dzień przez STS. Jeśli nie pamiętasz hasła, to skorzystaj z opcji dotyczącej jego odzyskiwania. Co jeszcze liczy się w tym aspekcie? Należy dodać, że w STS możesz np. obstawiać kupony pojedyncze, akumulowane albo systemowe itd.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie bonusy możesz sobie zapewnić po rejestracji?

Osoby, które zdecydują się na założenie konta w STS bardzo szybko dostrzegają, iż była to znakomita decyzja. Warto zaznaczyć, że możesz liczyć na świetne bonusy. Co konkretnie jest jednak oferowane? To m.in. promocja bez depozytu. Chcesz z niej skorzystać? W takim razie należy zarejestrować się, a także wpisać kod promocyjny. To „PEWNE25”. W ten sposób zdobędziesz bonus 25 PLN. Inna warta odnotowania promocja dotyczy gier karcianych i sportów wirtualnych. Możesz bowiem uzyskać na te dwa działy po 20 PLN. Z kolei najważniejszy na ten moment bonus (oferowany przez bukmachera STS) to podwojenie depozytu. Możesz dzięki temu zainkasować 100% do 1200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gry Lotto oferowane przez Totalizator Sportowy

W jaki jeszcze sposób można fajnie spędzić wolny czas przy komputerze? Jeśli chcesz dać sobie szanse na zarobienie pieniędzy, to warto zainteresować się tym tematem. Należy zaś mieć świadomość tego, że nie musisz już koniecznie obstawiać tylko w kolekturach stacjonarnych. Wszak gry Lotto są dostępne także przez internet. Jeśli będziesz miał konto, to masz okazję np. posłać swoje pewniaki w Keno, czy wytypować numery, które padną w losowaniu Dużego Lotka itd. Aby to było realne, trzeba wykonać rejestrację i potwierdzić swoją tożsamość. Gra nie będzie możliwa również bez wpłacenia pierwszego depozytu. Co dzieje się dalej? Jeśli już uporasz się z tymi zagadnieniami, to możesz swobodnie wybrać interesujące Cię gry Lotto. Trzeba zaś podkreślić, że Totalizator Sportowy oferuje przez internet dokładnie te same warianty, co w przypadku standardowych kolektur.

Bukmacherzy online

Back to top button