Typowanie Premier League u polskich bukmacherów

Premier League to najwyższe poziomem rozgrywki ligi angielskiej, które kojarzy każdy wielbiciel piłki nożnej. Nie bez powodu, gdyż są one jednymi z najbardziej prestiżowych. Drzemią w nich olbrzymie pieniądze, z czego korzystają wszyscy – zawodnicy, menedżerowie, sponsorzy. Duży zarobek jest również widoczny w świecie bukmacherskim. Jak jednak typować mecze Premier League, by robić to sukcesywnie? U którego bukmachera powinniśmy to robić i jaką opcję ku temu wybrać?

typowanie meczów premier league
Jak skutecznie typować mecze Premier League?

Najpopularniejsze opcje bukmacherskie na mecze Premier League

Jako że wszyscy bukmacherzy posiadają w swojej ofercie spotkania organizowane w ramach angielskiej Premier League, rywalizują ze sobą przede wszystkim pod względem kursów na nie, ale też opcji, które mamy do wyboru przy obstawianiu. Do tych najchętniej wybieranych należą:

  • 1X2 – w tym modelu stawiamy na wygraną gospodarza / remis / zwycięstwo przyjezdnych, przy tym to ten pierwszy wynik pojawia się zdecydowanie najczęściej (bo w przeszło 40% przypadków). Kibice angielscy należą do najbardziej deprymujących i potrafią osłabić nawet najmocniejszych przeciwników.
  • Handicap – w przypadku spotkań o nierównych szansach, możemy postawić na handicap, który nieco je wyrówna (na przykład odejmując określoną liczbę bramek z konta drużyny statystycznie silniejszej).
  • Strzelec bramki – stawianie na strzelca bramki jest w stanie przynieść sporo korzyści – statystycznie jednak szansa na poprawne wytypowanie jest niewielka; zazwyczaj celuje się tutaj w królów strzelców oraz po prostu napastników.
  • Dokładny wynik – stawiamy na dokładny wynik, bez marginesu pomyłki.
  • Obie drużyny strzelą (BTTS) – statystycznie rzecz ujmując, w przeważającej większości przypadków spotkania w Premier League kończą się strzeleniem przynajmniej jednej bramki przez oba zespoły.
  • Zakłady na żywo – Premier League jest doskonałą ligą do typowania spotkań na żywo, dynamika meczów jest tam jak nigdzie indziej.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Praktyczne wskazówki na typowanie rozgrywek Premier League

Wbrew wszelkim pozorom, typowanie angielskiej Premier League nie należy do najłatwiejszych. Wszystko ze względu na to, że wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach są na bardzo podobnym poziomie (choć często między dołem tabeli a górą widoczna jest przepaść, nie jest ona tak ogromna). Typując, zwracajmy więc uwagę między innymi na:

  • dokładną analizę – ta pozwoli nam wysnuwać odpowiednie wnioski i podejmować logiczne decyzje związane z typowaniem;
  • niepodążanie ślepo za faworytami – w przypadku Premier League, w którym poziom jest wyrównany, faworyci nie zawsze wygrywają – pamiętajmy, że w piłce nożnej duże znaczenie ma forma – i to nie taka ogólna, ale ta prezentowana danego dnia;
  • odpowiednie zarządzanie budżetem – ustalmy sobie budżet i starajmy się go nie przekraczać; nie stawiajmy wszystkiego na jedną kartę;
  • obstawianie kuponów SINGLE – choć kupony AKO są w stanie przynieść nam więcej pieniędzy, te SINGLE są zdecydowanie bezpieczniejsze.
betfan polski bukmacher bonus
Polski bukmacher Betfan online – Kod promocyjny na bonus

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na Premier League

Jako że, jak już wcześniej wspomnieliśmy, każdy Polski bukmacher posiada w swojej ofercie najwyższą poziomem ligę angielską, przy typowaniu warto wybrać tego z najlepszymi propozycjami nie tylko pod jej kątem. Nie ograniczajmy się jednak do jednego operatora – warto posiadać konto u kilku, by umiejętnie między nimi lawirować i zawsze korzystać z najkorzystniejszych kursów.

Premier League w STS

STS prezentuje kompletną ofertę Premier League, z mnóstwem opcji do wyboru, ale też atrakcyjnymi kursami i promocjami regularnie organizowanymi w jego obrębie. Daje też możliwość skorzystania z solidnego bonusu powitalnego (nawet 1200 złotych w darmowych środkach) i freebetu w wysokości 29 złotych (po wpisaniu BETONLINE w formularzu na stronie www.sts.pl) oraz obejrzenia transmisji z rozgrywek.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Premier League w Fortunie

Fortuna, jako jeden z bardziej doświadczonych zawodników na polskiej scenie bukmacherskiej, daje dostęp do kompleksowej oferty na spotkania Premier League, z których wiele jest opatrzonych transmisją telewizyjną (co ułatwia chociażby obstawianie na żywo).

Sam bukmacher Fortuna proponuje atrakcyjny program lojalnościowy, ale i solidny bonus powitalny. Za jego sprawą nie tylko dostaniemy nawet 1000 złotych dodatkowo od pierwszego zakładu, ale też 20 złotych we freebecie oraz 100 złotych na bezpieczny zakład.

Premier League w forBet

forBet nie tylko daje możliwość obstawiania większości spotkań w ramach Premier League, ale też – jak sam obiecuje – dostęp do najlepszego bonusu powitalnego. Ten nie promuje pierwszej, a aż trzy pierwsze wpłaty na koncie depozytowym, dając nam maksymalnie 2000 złotych na grę. Oferta buka jest bardzo szeroka, a kursy – w wielu przypadkach mocno konkurencyjne.

Bukmacherzy online

Back to top button