Zakłady na Króla Strzelców – o czym pamiętać?

Trzeba zauważyć, że aktualnie gracze mogą obstawiać naprawdę przeróżne wydarzenia związane z piłką nożną, która jest najbardziej popularną dyscypliną w Polsce. Choćby zakłady związane z Królem Strzelców – konkretnych rozgrywek – cieszą się sporym uznaniem wśród hazardzistów. Jak jednak analizować takie właśnie wydarzenia? Co zrobić, jeżeli chcesz zmaksymalizować prawdopodobieństwo swojej wygranej?

obstawianie Króla Strzelców w zakładach bukmacherskich
Czy opłacalne jest obstawianie na Króla Strzelców?

Jak analizować szanse piłkarza?

Dużo osób błędnie podchodzi do tego tematu. Dlaczego? Nie brakuje typerów, którzy stawiają po prostu ze względu na nazwisko snajpera. W ciemno typują, że np. najlepszym strzelcem Serie A będzie Cristiano Ronaldo. Jak pokazuje obecny sezon, nie można zwracać uwagi tylko na renomę konkretnego zawodnika. Trzeba również skupiać się na innych aspektach. Bez wątpienia dla Juventusu najbardziej istotna jest – w tym sezonie – Liga Mistrzów. Należy zatem przeanalizować, czy konkretny zawodnik nie będzie czasami oszczędzany w rozgrywkach ligowych, aby mieć więcej energii na mecze pucharowe itp.

Na pewno warto typować takiego piłkarza, który jest graczem jednego z faworytów do końcowej wiktorii w lidze. Trzeba wziąć pod uwagę również to, jak sporo goli strzela dana ekipa. Króla Strzelców należy szukać w takiej drużynie, która stawia na atak i jest generalnie bramkostrzelna. Co jeszcze wziąć pod uwagę? Gracze zakładów muszą przeanalizować, czy ich faworyt nie jest czasami kontuzjogenny. Najlepiej stawiać na osoby, które zazwyczaj nie mają problemów z kontuzjami, urazami. Wtedy będą mieli bowiem więcej szans na zdobywanie bramek w ligowych spotkaniach.

darmowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy najlepiej obstawiać Króla Strzelców?

Czasami może zdarzyć się taka sytuacja, że dany zawodnik ma znakomitą rundę jesienną. Zostaje jednak wypatrzony przez przedstawicieli klubu z innej ligi. Dochodzi do transferu. Wtedy szanse danego piłkarza na tytuł Króla Strzelców drastycznie maleją (albo są już całkowicie zerowe). Jeśli zatem chcesz zminimalizować ryzyko, to stawiaj tego typu zakłady po zakończeniu zimowego okienka transferowego. Wtedy będziesz miał bowiem pewność, że Twój zawodnik do końca sezonu będzie strzelał bramki dla danej ekipy.

Najlepsze kursy bukmacherskie na zawodników są obecnie w Betclic Polska, gdzie jest nawet kurs 20, że Królem Strzelców zostanie Ronaldo w Serie A. W Polsce najlepsi bukmacherzy już szykują się na Euro 2020 i przygotowują graczom nowe promocje i bonusy z tej okazji.

Obstawianie Króla Strzelców w trakcie sezonu to też zdecydowanie mniejsza loteria. Spokojnie możesz przeanalizować, czy konkretny piłkarz jest pierwszym wyborem swojego trenera, jaka jest strategia danego klubu – ofensywna czy jednak defensywna itd. Dzięki temu będziesz miał większe szanse to, iż wybrany przez Ciebie zawodnik okaże się najlepszym snajperem w konkretnych rozgrywkach.

Bukmacherzy online

Back to top button