Fortuna vs Betclic – pojedynek gigantów

Zasadniczo nie brakuje porządnych firm hazardowych. Są to zaś m.in. Fortuna oraz Betclic. Dzisiaj przygotowaliśmy kilka faktów na temat tych podmiotów bukmacherskich. Czym się one cechują? Jak gracze mogą obstawiać wydarzenia, które ich na dany moment najbardziej zainteresowały?

Poznaj najważniejsze fakty o Fortunie

Fortuna to popularna firma bukmacherska. Jeśli chodzi o rozmaite rankingi popularności, to zajmuje ona bardzo wysokie miejsca. Fortuna jest chwalona m.in. za wysokie kursy. Warto dodać, że ten podmiot hazardowy ma sporo doświadczenia na rynku zakładów wzajemnych. Wszak Fortuna rozpoczęła swoją działalność jeszcze w ubiegłym wieku, a konkretnie to w 1996 roku. Ten podmiot hazardowy jest legalny. Posiada zatem stosowne papiery, by oferować wydarzenia do typowania. A oferta jest hojna. Do wyboru są eventy sportowe (w trybie live i prematch), polityczne, rozrywkowe oraz finansowe itd. Jakie są obecnie zaś oferowane bonusy? To kolejny mocny punkt tego bukmachera. Na graczy czekają przeróżne opcje. Możesz zdecydować się na bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN. Jeśli wpłacisz pierwszą wpłatę, to będziesz uprawniony do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 600 PLN.

Jak możesz obstawiać?

Metod jest wiele. Nie ma przeszkód, by typować w lokalach stacjonarnych. Dużo osób wybiera jednak bardziej nowoczesne opcje. Chodzi zaś np. o typowanie przez internet. Do wyboru jest także apka mobilna. Chcesz tak typować? Nie wiesz jednak, jak pobrać aplikację fortuna? Aby ją pobrać np. na Androida, musisz zezwolić na instalację pochodzącą z nieznanych źródeł. Potem trzeba tylko postępować zgodnie z poleceniami. Ogólnie jest to proces bardzo szybki i zarazem intuicyjny. Ściągnięcie aplikacji mobilnej oraz korzystanie z niej są darmowe. A dzięki temu będziesz mógł obstawiać np. poza domem, czy mieszkaniem.

LEGALNY BUKMACHER OFERTA BONUSÓW KOD PROMOCYJNY
sts.pl 29 PLN bez depozytu Kod: BETONLINE
efortuna.pl Freebet 20 PLN Kod: BETONLINE
betfan.pl 600 PLN bez ryzyka Kod: BETONLINE

Czym cechuje się Betclic?

W gronie bardzo popularnych bukmacherów znajduje się także Betclic. Nie ma żadnego problemu, by obstawiać oferowane wydarzenia np. na stronie internetowej tego podmiotu. Czym charakteryzuje się ta firma hazardowa? Jest ona m.in. legalna. Przez pewien czas Betclica nie było na rynku, ale włodarze postanowili współpracować z Ministerstwem Finansów. Dzisiaj są w pełni legalną firmą. Bardzo popularną chociażby ze względu na oferowany bonus na start. W końcu możesz zgarnąć zakład bez ryzyka do 550 PLN. Czym wyróżnia się Betclic? To hojna oferta. Tylko tam możesz obstawiać m.in. starcia Fame MMA. Jest to zaś najpopularniejsza obecnie federacja (być może nawet na terenie całej Europy) zajmująca się organizowaniem walk (przede wszystkim freak fighterów, chociaż ostatnio jest także wiele pojedynków sportowych).

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnej Betclic?

Zainteresował Cię ten bukmacher? Masz okazję nie tylko typować przez internet. Do Twojej dyspozycji jest także aplikacja betclic. Dlaczego to dobra idea? Jest ona całkowicie darmowa. Dodatkowo możesz ją ściągnąć szybko i bez żadnego kłopotu. Samo korzystanie z apki tego bukmachera jest zaś bardzo proste i wygodne.