Zakłady bukmacherskie Betclic Polska – Czy jest bezpieczny?

Profesjonalnych bukmacherów – na szczęście – na naszym rynku nie brakuje. Także takich, które są całkowicie legalne i można u nich bezpiecznie obstawiać mecze online. Jak to jest w przypadku zakładów bukmacherskich Betclic? Czy można tam bez żadnych obaw zarejestrować swoje konto? Czym charakteryzuje się oferta tego właśnie bukmachera?

Betclic a polskie prawo hazardowe

To bez wątpienia będzie bardzo dobra wiadomość dla każdej osoby zainteresowanej tym tematem. Dawniej Betclic działał w Polsce bez licencji. Potem weszła ustawa hazardowa. Na pewien moment Betclic wycofał się z polskiego rynku ale firma wróciła jednak z przytupem. W tym momencie działa całkowicie legalnie – na mocy pozwolenia wydanego przez Ministra Finansów z dnia 26 września 2018 roku.

Na stronie internetowej tego bukmachera www.betclic.pl możemy przeczytać, że ten dokument jest ważny przez okres sześciu lat. Warto dodać, że ten podmiot jest spółką zarejestrowaną na Malcie. Chcemy jednak podkreślić, że gracze z Polski mogą tutaj grać bez żadnych wątpliwości. Możesz zatem spokojnie założyć konto, wpłacać pieniądze oraz wypłacać zarobioną gotówkę. Oby natomiast tych drugich transakcji było jak najwięcej.

Oferta zakładów i bonusy w Betclic Polska

Nie bez powodu legalny bukmacher Betclic jest tak bardzo ceniony wśród graczy zakładów sportowych. Chodzi o to, że oferta zakładów sportowych jest tutaj bardzo urozmaicona. Nie brakuje rzecz jasna wszystkich najważniejszych i najbardziej popularnych dyscyplin. Bez żadnego kłopotu możesz np. obstawiać wydarzenia związane z piłką nożną, koszykówką, piłkę ręczną, siatkówką… W sezonie zimowym bardzo popularne są skoki narciarskie. One także są do obstawiania na stronach internetowych tego bukmachera.

Coś dla siebie znajdą fani bardziej niszowych dyscyplin. Obecnie trwają Mistrzostwa Świata w Darts. Można je typować w Betclic. Tak samo, jak futbol amerykański czy australijski. Bez przeszkód możesz także postarać się przewidzieć finalne rozstrzygnięcia biorąc pod uwagę takie dyscypliny, jak badminton, baseball, biegi narciarskie, hokej na lodzie, kolarstwo, krykiet, rugby.

W Betclic gracze mają możliwość obstawiać nie tylko wydarzenia przed ich rozpoczęciem. Bardzo urozmaicony jest także dział na żywo. Tam można typować rozstrzygnięcia w trakcie ich trwania. Trzeba podkreślić, że wszystko jest bardzo funkcjonalne. Obsługa tego działu nie stanowi żadnego kłopotu. Odbywające się w danym momencie wydarzenia live są posegregowane pod kątem dyscyplin. Można zatem kliknąć na dany sport, aby wyświetliły się mecze tylko z konkretnej kategorii. To wszystko powoduje, że Betclic ma naprawdę wielu klientów z naszego kraju.

Betclic nie zapomniał również o promocjach i bonusach dla nowych graczy. Podstawowy bonus to cashback do kwoty 550 PLN, żeby go otrzymać należy podczas zakładania konta na stronie www.betclic.pl wpisać specjalny kod promocyjny, który aktualnie brzmi „KOD550„. Ten kod promocyjny uprawnia graczy do otrzymania cachbacku (zakładu bez ryzyka) do kwoty 550 PLN. Czyli w przypadku przegranego pierwszego kuponu, bukmacher Betclic zwraca graczowi stawkę.